Dátum

Verseny

Kategória

04.18.

Újkígyós

CAN-C

04.24.

Vácrátót

CAN-C

04.25.

Hódmezővásárhely

CAN-C

04.24-25.

Pannonhalma

CANP-J

04.28-05.02

Fábiánsebestyén

OB 1,2, CAI-A 4 W,

CAI-A 2, CAI-A 1,

CAIP-A 4,2,1, CANJ 4,2,1

OB Magyar Derby 4,2,1

05.01.

Fehérgyarmat

CAN-C

05.7-09.

Megyaszó

CAN-B, OB, ÉK.

05.08.

Bácsalmás

CAN-C

05.09.

Szeged-Szentmihály

CAN-C

05.09.

Nógrád-Gárdony

CAN-C

05.14-16.

Üllő

CAN-B, OB, KM.

05.15.

Pusztaszer

CAN-C

05.15.

Sződliget

CAN-C

05.16.

Nyíregyháza

CAN-C

05.21-23.

Mindszent

CAN-B 1, CAN-P, CAN-C, OB, DK.

05.22.

Kiskunfélegyháza

CAN-C

05.22.

Szalkszentmárton

CAN-C

05.23.

Jakabszállás

CAN-C

05.23.

Elek

CAN-C

05.23.

Vállay

CAN-C

05.24.

Földeák

CAN-C

05.28-30.

Napkor

CAN-B, OB, ÉK.

05.29.

Tömörkény

CAN-C

05.29.

Szécsény

CAN-C

05.30.

Érsekcsanád

CAN-C

06.04-06.

Tahitótfalu

CAN-B, OB, KM.

06.04-06.

Gerjen

CAN-B

06.05.

Kéleshalma

CAN-C

06.05.

Árpádhalom

CAN-C

06.10-13.

Vecsés

CAI-A 2, CAIO, CAIP-A 1,2,4, OB 2,4, CAN-B 2 KM.

06.12.

Nagyecsed

CAN-C

06.13.

Gara

CAN-C

06.13.

Mezőkovácsháza

CAN-C

06.19.

Izsák

CAN-C

06.20.

Mélykút

CAN-C

06.19-20.

Békésszentandrás

CAN-C

06.20.

Kótaj

CAN-C

06.25-27.

Szilvásvárad

CAI-A 2, CAI-A 4 WCupQ, OB 2,4

06.25-27.

Adony

CAN-B, OB, DD.

06.26.

Eperjes

CAN-C

06.27.

Kiskunmajsa

CAN-C

07.02-04.

Fertőd

CAN-A 1, CAN-B 2,1

07.03.

Nagymágocs

CAN-C

07.03.

Olcsvaapáti

CAN-C

07.04.

Szabadszállás

CAN-C

07.9-11.

Zomba

CAN-A 4, CAN-B, OB, DD.

07.10.

Jármi

CAN-C

07.11.

Kiskunmajsa

CAN-C

07.11.

Csanytelek

CAN-C

07.15.

Barabás

CAN-C

07.17.

Orosháza

CAN-C

07.18.

Kelebia

CAN-C

07.23-25.

Zánka

P 1,2,4, CAI-A 1, CAI-A 2, CAI-A 4 WCupQ, CAIP-A 1, CAIP-A 2, CAIP-A 4, OB 1,2,4

07.24

Hernádnémeti

CAN-C

07.25.

Hercegszántó

CAN-C

07.25.

Panyola

CAN-C

07.30-08.01.

Bátorliget

CAN-B, OB, ÉK.

07.31.

Kunszentmiklós

CAN-C

07.31-08.01.

Kunágota

CAN-C

07.31-08.01.

Erdőkertes

CAN-C

08.06-08.

Füzesgyarmat

CAN-B 1, OB, DK.

08.07.

Felsőszentiván

CAN-C

08.07.

Tas

CAN-C

08.08.

Füzesgyarmat

CAN-C

 

 

 

08.13

Cigánd

CAN-C

08.13-15.

Balatonlelle

CAN-B, OB, DD.

08.14.

Székkutas

CAN-C

08.15.

Balotaszállás

CAN-C

08.15.

Algyő

CAN-C

08.20-22.

Bábolna

CAN-A 4,2,1, OB, FD.

08.20.

Dunafalva

CAN-C

08.21.

Vésztő

CAN-C

08.21.

Fehérgyarmat

CAN-C

08.21.

Terény-Szanda

CAN-C

08.25-29.

Vecsés

Junior World Trophy

08.28-29.

Lukácsháza

CAN-C

08.28

Mezőcsát

CAN-C

08.29

SZ.SZ.B.

CAN-C

09.03-05.

Kecskemét-Hetényegyháza

CAN-A 4,2, CAN-B 2, OB, DT.

09.04

Domaszék

CAN-C

09.04

Nyíragyháza, Mandabokor

CAN-C

09.05

Hajdúböszörmény

CAN-C

09.10-12.

Jászkarajenő

CAN-B, OB, KM.

09.11-12.

Farád

CAN-B, CAN-C

09.12.

Makó

CAN-C

09.12.

Baktalórántháza

CAN-C

09.18.

Derekegyháza

CAN-C

09.18.

Nagydobos

CAN-C

09.18.

Kótaj

CAN-C

09.18.

Derekegyház-Tompahát

CAN-C

09.24-26.

Izsák

CAN-A döntő

09.25

Gönc

CAN-C

09.25

Nagyecsed

CAN-C

10.01-03.

Zánka

CAN-B döntő

10.02.

Balástya

CAN-C

10.08-10.

Jakabszállás

CAN-C döntő

10.22-24.

Andocs-Nágocs-Somogyegres-Zics

CAN-C maraton speciál

12.03-05.

Budapest

CAI-W

 

 

 

AUT
Altenfelden
17 - 20 June 2010
CAI-A 1,2,4   CAIP-A 1,2,4
 
 

Duna Alpesi Kupa

SVK
Topožčianky
10 - 12 September 2010
CAI-A 1,2,4